fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Друк фотокниг, хто на чому друкує?

Друк фотокниг, хто на чому друкує?

Фотоальбоми вже в минулому і їх замінили фотокниги. Як заснована друк фотокниг, тобто, хто на чому друкує? Відмінності фотокниг стандарт і преміум варіантів явно впадають в очі при візуальному огляді. Яку з них вибрати для себе або в подарунок?

Особливо вибір стосується фотографій, які зафіксували найважливіші події з вашого життя - незабутній відпустку, весілля, народження дитини, ювілей та інші, особливо важливі моменти з життя. Ви вирішили роздрукувати ці фотографії і не знаєте як? Для початку необхідно порівняти формат фотокниг стандарт і преміум. Основне завдання - необхідно розібратися з технологією друку і визначити бюджет.

Технологія друку.

Цифровий офсет - поліграфічний спосіб друку.

Отже, фотокнига в Стандартному варіанті має гладкі, щільні і приємні на дотик сторінки, так як вони представляють крейдований папір, тобто папір високої якості, призначену для друку глянцевих журналів, що відрізняється яскравістю фарб і чіткими відбитками. Технологією перенесення зображення є цифровий офсет - найбільш досконалий і функціональний вид цифрового друку. Перевагами офсетного цифрового друку є внесення змін на будь-якому виробничому етапі, імітування великої кількості колірних відтінків, друк білим барвником і так далі. Офсетний друк фотографій проводиться на професійному лазерному принтері великого розміру Персоналізація. Потрібно сказати, що вартість фотокниги виготовленої за технологією цифрового офсету не можна назвати високою і цілком відповідає стандартним цінам, але обов'язково формується індивідуально, так як тут враховується формат, текстура обкладинки, додаткова ламінація листів, кількість фотографій, сторінок та інше.

Класична фотографія.

Фотокнига Преміум виготовляється фотографічним способом друку, тобто способом срібло-яка містить фотохімії. Тут сторінки представляють дуже щільну і жорстку основу, тобто класичну фотографію. При порівнянні фотокниги Стандарт і фотокниги Преміум у першій - сторінки набагато тонше, так як у Преміум листи посилені прошарком з картону, що дає додаткову товщину. На аркуші наноситься спеціальна біговка, яка дає можливість розгорнути сторінку на 180 градусів. Сторінки представляють, як звичайні за розміром, так і панорамні фотографії акуратно зігнуті і склеєні межу собою. На сторінках чітко візуалізуються найдрібніші деталі, точно такі, як у вихідному файлі. Дефекти зображень за типом смугастості взагалі виключаються при друкуванні. Більш того, для фотокниги Преміум замовник може вибрати фотопапір на якій будуть надруковані зображення - це фотопапір Металік - сверхглянец, де фотографії просто світяться перловим відблиском. Другий тип паперу - це матовий шовк з фактурою приємною на дотик, де від пальців не залишаються сліди. Вартість фотокниг Преміум на порядок дорожче Стандарт, але якість того варто. Вибір звичайно ж за клієнтом.

Вгору Вниз
0%