fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Love Story

Останнім часом досить часто стали з'являтися серії фотографій сназваніямі Love Story. Цей концепт фотосесії став дуже популярним вОстаннім часом. Закохані і молоді подружні пари рідко відмовляються отподобних зйомок.

Припустимо, Ви вирішили познімати своїх знайомих втакому стилі, але відразу з'явився величезний ряд питань, які потрібно начінатьрешать. Де знімати, як знімати, який сценарій, яка погода і т.д.

Сьогодні ми постараємося відповісти на всі можливі питання, які будуть виникати в процесі зйомки Love Story.

Як обрати місце?

Насправді, вибір місця - досить важливе питання для вдалої зйомки, але легко вирішується. Фотографувати потрібно в красивих місцях, таких як парк, ліс, пляж, берег біля озера, вечерний город. Місць маса, насправді, потрібно тільки гарненько задуматися над цим питанням.

Якщо в день Вашої зйомки пішов дощ або сніг, це абсолютно не привід скасовувати зйомку. Дуже навіть навпаки. У Вас можуть вийти нестандартні знімки.

Вибір сюжету

Можу припустити, що пара, яку Ви будете знімати, сама запропонує Вам море різних ідей для зйомки, так як зазвичай бажання отримати такий фотосет приходить після того, як з'явилася певна ідея зйомки.

Але якщо ідеї все ніяк не хочуть з'являтися в голові ні у Вас, ні у фотографованих - це ще не привід отчаіваться.Во-перше, в Інтернеті Ви знайдете безліч цікавих пропозицій сюжетов.Просмотріте блоги інших фотографів, може, у них Ви знайдете кілька вже реалізованих ідей, які надихнуть Вас на щось своє.

Варто памятати

Крім того, що Ви є фотографом ісценарістом, Ви повинні ще стежити за зовнішнім виглядом Ваших моделей. Ви должнибудете запропонувати відповідний одяг хлопцеві, а дівчині придумати макіяж іпріческу. Звичайно, якщо у Вас є подружка-стиліст, Вам дуже пощастило, але еслінет, Вам доведеться хоча б правильно викласти ідею для макіяжу дівчині, которуюВи фотографуєте, щоб вона змогла втілити її в життя.

Далі. Для подібних фотосесій слід вибіратьвиходной день, щоб часу було вдосталь, і ніхто нікуди не поспішав. Якщо Вивибралі для зйомки місцевий парк, то на місце зйомки варто приїхати раніше, щоб уникнути великого скупчення людей. Якщо ж Ви виїжджаєте за місто, то, Кваша щастя, у Вас в розташуванні цілий день.

Техніка

Для такої зйомки можна використовувати навіть камерилюбітельского рівня, оскільки це досить спокійна зйомка. У вас будетвремя поекспериментувати, пошукати хороші ракурси для зйомки. Настраіватькамеру потрібно буде вже в залежності від місця проведення зйомки.

Не забудьте взяти з собою декілька акумуляторів, щоб не було несподівано розряджених фотоапаратів, і що-небудь перекусіть, щоб підкріпити сили і продовжити зйомку.

Вгору Вниз
0%