fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Міні-звіт про подорож

Хочете зробити невеликий звіт про виконану подорожі, але вмістити в нього максимум спогадів? Не проблема. Ми допоможемо Вам визначити, що саме потрібно помістити в Вашу пам'ятку про подорож, щоб вона максимально відображала Ваші емоції і атмосферу, яка була під час подорожі.

Отже, перше, що слід записувати на протязі всього Вашого шляху - це місця Ваших зупинок по дорозі. Ви можете записувати їх в нотатках в своєму смартфоні або в звичайний блокнот, щоб точно запам'ятати весь Ваш маршрут. Це можуть бути кафешки або ресторани, місця з шикарним виглядом, якісь оглядові майданчики і багато інших місць, де Ви будете зупинятися. А одна з кращих фотографій, зроблених під час цих зупинок, може стати фонової для всіх нотаток.

Далі хочемо порадити робити, так би мовити, живі знімки міста. Це можуть бути вулиці, які кишать рухом машин і людей, паркові зони, знімки чарівних кафешок, універмагів, парковок і все в такому дусі. Такі живі знімки допомагають передати атмосферу, яка витає в місті.

Третім побажанням від нас буде створення фотографій різних міських текстур. Зазвичай, місто кишить цікавими графіті або старими будинками з потрісканими стінами, гарні знімки виходять і в метрополітені. Такі фотографії можуть бути дуже цікавими, якщо їх добре обіграти. Так що сміливо фотографуйте те, що привернуло Вашу увагу.

Фотографуйте красиво оформлені напої та страви. Не забувайте при цьому експериментувати з ракурсами, щоб фотографії вийшли більш привертають увагу. Звичайно, з боку це може виглядати трохи нерозумно, але ж Вам потрібен ідеальний звіт про поїздку :)

Якщо при відвідуванні нового міста Ви сходили в театр або в кіно, а може на якусь цікаву екскурсію або просто в кафе - фотографуйте квитки, афіші, сувеніри та інші речі, які несуть в собі пам'ять про прогулянку. Такі знімки не тільки виходять досить цікавими і збережуть спогади про похід, але і можуть позбавити Вас від зберігання величезної купи макулатури будинку.

Не забувайте також фотографувати пейзажі на заходи і світанки, в ясну і похмуру погоду, адже це - незабутні кадри, які більше ніколи не повторяться в тому самому пишноті, в якому Ви їх зняли.

Знімайте все найцікавіші будівлі, вулички, житлові будинки міста. Ловіть кожну цікавий візерунок або хороший ракурс. Адже архітектура може найкраще розповісти про місце, де Ви були, і грамотно передати на знімку культуру і життя міста.

Вгору Вниз
0%