fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
 • Написати тобі?
 • Передзвонити тобі?
 • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

На якому папері друкують фотокниги?

На якому папері друкують фотокниги?

Питання, на якому папері роблять фотокниги, завжди хвилює вимогливого замовника. Сучасне цифрове типографським обладнання допомагає виготовляти яскраві і барвисті фотографії, однак якість паперу грає величезну роль в друкованому зображенні.

Характеристики паперу для фотокниг значно відрізняються від стандартного паперу для принтерів. Папір для фотокниг представляє багатошаровий '' сендвіч ''. Емульсійні шари накладаються один на одного і кожен з них виконує своє функціональне призначення:

  • Першим основним шаром є паперова підкладка з деревної целюлози;
  • другий шар називається баритовий шар, що підвищує білизну в світлі зображення, і таких шарів може бути декілька. Іноді для більш високого підвищення яскравості і білизни виробники додають в шар спеціальні оптичні освітлювачі, наприклад двоокис титану. Освітлювачі поглинають ультрафіолет і відображають його у видимому світлі, що впливає на яскравість фотопаперу.
  • насичене зображення допомагає отримати шар світлочутливої ​​фотоемульсії з мікрокристалами галогенідів срібла;
  • захисну функцію виконує четвертий шар задубленого желатин.

Не можна не відзначити, що фотопапір кольорова і біла преміум-класу має більш складним складом, в якому три шари з різною спектральною сенсабілізаціей замінює один світлочутливий шар фотопаперу стандарт-варіанту. Більш цього високоякісна фотопапір має в своєму складі проміжні єднальні шари.

Від кількості шарів залежить щільність фотопаперу. Природно, висока щільність впливає на ціну, тому що це і стійкість до барвників, і до деформацій, і до гладкості і білизні поверхні. Щільність розраховується в грамах на квадратний метр. Для якісних весільних книг підходить щільність паперу від 150м2 до 300м2, природно, чим вище щільність, тим краще фотокнига. Саме така щільність прийнятна для цифрового друку фотознімків і ілюстрацій у високій роздільній здатності і деталізації.

Будь-яка якісна оригінальна фотопапір піддається зовнішньому покриттю - полімерному або мікропористої. Полімерне покриття з різних натуральних або синтетичних речовин дуже добре вбирає чорнило, але боїться вологи і при цьому папір починає розбухати. Перевагами полімерного покриття є низький ступінь вицвітання зображення, але така фотопапір використовується тільки для водорозчинних фарб. Мікропористе покриття не боїться вологи, скорочується час висихання фарби, але зображення вигоряють швидше, тому зменшується термін довговічності.

При виборі фотопаперу завжди потрібно враховувати її складу, тип принтера, використовуване чорнило, спосіб зберігання. Отримати кваліфіковану консультацію щодо вибору фотопаперу для весільної книги можна у онлайн-консультантів інтернет компанії '' Pixel '' Київ абсолютно безкоштовно. Телефони вказані на головній сторінці онлайн-ресурсу.

Вгору Вниз
0%