fbpx
0 800 33 52 89Дзвінок безкоштовний
0 800 33 52 89Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Оберіть послугу
Друк картин на полотні
Друк фотокниг
Друк інстабуків

Про нас

Історія

Ми - компанія PIXEL, і ми знаємо справжню ціну щасливим моментам! Наша історія почалася в 2012 році. Ми дуже любимо друковані фото! Це пам'ять, це можливість в будь-який момент повернуться в минуле, згадати ті відчуття, емоції, і пережити все знову. Ще ми вирішили створювати фотокниги. Вирішили і зробили! Насамперед купили дві професійні машини для друку фотографій, вивчили їх роботу і почали пробувати. Перші наші замовлення були від друзів, знайомих і знайомих знайомих. Потім були закордонні замовники, так як там цим напрямком друку вже жваво цікавилися. І так понеслася ... початок був покладений, і досить непогано!

Новий рік - нові ідеї. Найбільше таїнство в житті - це народження дитини. Цей момент не повториться, дитинка скоро виросте і залишаться лише спогади. Ми вирішили співпрацювати з пологовими будинками. За один рік - ми почали співпрацювати із 50 пологовими будинками по всій Україні.

Ще один рік. Ми зрозуміли, що вкладаємо душу в цю справу недаремно. Наші клієнти задоволені і це головне! Але їх стало більше, набагато більше. Тому ми відкрили два магазини в Києві, на метро Площа Льва Толстого і метро Контрактова Площа. Ми захотіли бути більш доступними для наших клієнтів. Також почали освоювати нову справу - друк картин на полотні.

Цього року ми виришіли розпочати співпрацю і сегменті B2B. На протязі року нашими партнерами стали 60 копіцентрів по Києву та 100 по Україні. Але ми не забули і про наших клієнтів. Запустили масштабну рекламну компанію по всій Україні, щоб навіть у найвіддаленіших куточках країни люди змогли зберігати свої емоції.

Вжух, і ми вже четвертий рік на ринку фото-послуг. Це був такий рік! Рік божевільною популяризації фотографій, фотоальбомів, фотокниг. Вони всюди! Ми зрозуміли, що в цьому році потрібно дивувати наших клієнтів. Новизни хотіли - її отримали. З цього року ми почали активно освоювати онлайн бізнес, створили перший сайт pixel.kiev.ua і почали друкувати інстабуки.

Як уже рік пройшов? Знову? І знову потрібно працювати, удосконалюватися! Але ми ж це дуже любимо !!! Нам це в кайф! І на цей рік у нас були грандіозні плани. Ми повністю змінили обладнання для роботи. Адже для того, щоб надавати якісну послугу потрібно працювати тільки із найкращим. А ще ми сприйняли буквально слово "розширюватись", ось і розширимось до масштабів ближнього зарубіжжя: Білорусь, Німеччина, Польща, Чехія.

2012
2013
2014
2015
2016
2017

Наша команда

Тарас - сотрудник компании Pixel
Тарас
Прослідкує щоб твої емоції якісно надрукували

Тарас із Pixel з самого початку. Супер ідейна людина. Перфекціоніст. Ніколи не дозволить віддати роботу клієнту, якщо вона не виконана на 110%. Був випадок, коли ми переробляли фотокнигу 4 рази - поки вона не стала ідеальною. А клієнт - нашим постійним.

Светлана - сотрудник компании Pixel
Світлана
Перетворить твої емоції в дизайн фотокниг або картин

Просто обожнює свою роботу. Не йде додому поки макет дизайну не буде ідеальним до пікселя. Одного разу налякала охоронця, коли неочікувано вийшла із кабінету о 23.47. Любить мотоцикли. Та що там любить - вміє на них їздити.

Женя - сотрудник компании Pixel
Євгеній
Надрукує твої емоції

Не раз затримував роботу на пару годин, щоб налаштувати роботу обладнання для ідеальної передачі кольору. Але наші клієнти ніколи не скаржились на якість друку. Тому Євгенію ніхто не може заважати - коли він щось налаштовує.

Серегй - сотрудник компании Pixel
Сергій
Доставить твої надруковані емоції

Якщо із попередніми членами команди ти може і не познайомишся в реальному житті, то із Сергієм скоріш за все познайомишся. Як і Тарас він із Pixel з самого початку. Виключно привітливий і завжди в доброму гуморі.

Анатолий- сотрудник помпании Pixel
Анатолій Буряк
Займається тим, що ти зараз бачиш - сайтом

В Анатолія страшна хвороба - перфекціонізм головного мозку. Він може переробляти якусь дрібницю десятки разів, допоки вона не стане ідеальною. А потім знову переробляти і доопрацьовувати - тому що немає межі досконалості.

Богдан - сотрудник компании Pixel
Богдан
Займається тим, що ти зараз бачиш - сайтом

Богдан належить до тих програмістів із якими приємно спілкуватись. Для нього немає проблем, які неможливо було б вирішити. Професіонал і фанат своєї справи.

Вова маркетолог команды Pixel
Вова
Маркетолог

Вова може привести на сайт 10 000 людей за день. З них зробити 1 000 клієнтів. З них 999 залишаться задоволеними своєю покупкою. А один який залишився це і є Вова, бо він дуууже любить друкувати свої фото.

Карина
Фотограф

Каріна - це найбільший перфекціоніст нашої команди. Одного дня вона продовжила робочий день компанії на 6 годин, бо 6 годин фотографувала нас. Коли не думає про фото, думає про дизайн і як в нього можна вписати нашу продукцію

Юлия сотрудник компании Pixel
Юлія
Допоможе тобі замовити друк емоцій

Любить допомагати людям і спілкуватися із ними. Тому працює із клієнтами. Можеш бути певним - за твоє замовлення, вона буде хвилюватися більше ніж ти сам. Одного разу Сергій (кур'єр) фізично не встигав відвезти термінове замовлення в Бровари. А Юлія встигла!

Вова - сотрудник компании Pixel
Володимир
Перетворить надруковані листи у фотокнигу або картину

Володимир ніколи не передає на доставку продукцію поки вона не буде ідеально склеєна, збита, натягнута, упакована. І при цьому - завжди все встигає. Ми не знаємо, як він це робить, але зайвих питань не ставимо.

Олег - дизайнер компании Pixel
Олег
Створив дизайн сайту

Олег, web дизайнер, який не тільки оновив дизайн нашого сайту, а й зробив його максимально зручним і продуманим для тебе. Позитивна та енергійна людина. Професіонал своєї справи.

Максим - программист компании Pixel
Максим
Займається тим, що ти зараз бачиш - сайтом

Максим робить можливим нашим користувачам здійснити замовлення онлайн просто і швидко. Також може налаштувати сервер з 0, має великий досвід адміністрування сайтів.

Таня - менеджер компании Pixel
Таня
Допоможе тобі замовити друк емоцій

Дуже позитивна людина, любить спілкуватися з людьми, тому і працює з клієнтами. Постійно створює дружню робочу атмосферу, завдяки чому з неї дуже приємно працювати.

Павел - основатель компании Pixel
Павло
Засновник PIXEL

Саме йому ти можеш завдячувати можливості надрукувати супер класні та якісні фотокниги, картини, інстабуки та фото. Є такі, супер активні люди, які ніколи не сидять на місці - це про Павла)

1 / 14

Наші послуги

печать на холсте
Друк картин на полотні

Картини завжди були окрасою інтер'єру. В нас ти можеш замовити друк картини із власного фото, репродукції художника або будь якого іншого зображення. Ми не обмежуємо тебе у виборі!

Замов друк картини із власного фото або будь якого іншого зображення

фотоальбом
Друк фотокниг

Фотокнига - це не просто альбом. Це ціла наука, це мистецтво, це особливий стиль збереження твоїх емоцій. З нашою допомогою твої фотографії набудуть абсолютно іншого вигляду. Перетвори їх на цілісну історію

Перетворити звичайні фото в історію свого життя на сторінках фотокниги

инстабук
Друк інстабуків

Якщо ти любиш фотографії, навіщо обмежувати себе тільки Instagram? Спробуй оформити найулюбленіші фото в стильний Instabook і ми гарантуємо, що ти відкриєш для себе новий вид творчості

Вибери найкращі фото із Instagram і збери їх в одному місці, на сторінках твого інстабуку

печать фото
Друк фото

З нами надрукувати улюблені фото - надзвичайно просто. Ти можеш завантажити фото в редактор для замовлення з будь якого пристрою або із соц. мереж. Всього година і фото, надруковані на професійному обладнані, вже чекають на тебе

Збережи назавжди найяскравіші моменти свого життя. Замов друк фото online всього за 2 хвилини!

Наші плани

Якщо ти хочеш бути найкращим - потрібно постійно рости, навчатися і вдосконалюватись. Тому на цей рік ми хочемо сильно покращити представлення компанії в інтернеті. Ми хочемо переробити наш сайт. Зробити його найкращим в ніші поліграфій. Також хочемо розробити повністю автоматизовану систему оформлення замовлення. Щоб ти міг будь де і будь коли замовити наші послуги в декілька кліків.

Заглянемо в майбутнє? Нам до душі будувати плани за довго до їх реалізації, адже можна ще все обміркувати як слід, побудувати чітку стратегію, в ході якої ми і прийдемо до наміченої мети. Ну так от, амбіцій нам не позичати, намітили ми собі ось що. Хочемо ощасливити ще більше людей, хочемо подарувати безцінні спогади ще більшій кількості наших клієнтів. І що для цього нам потрібно? Правильно, нові філіали! А де? Абсолютно вірно, в інших країнах! Польща (Варшава), Чехія (Прага), Австрія (Відень), Ізраїль (Тель-Авів) і США (Нью Йорк) - чекайте нас !!!

2018
2019
Наверх Вниз
0%