fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
 • Написати тобі?
 • Передзвонити тобі?
 • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Що таке інстабук?

Що таке інстабук?

Багато хто задає питання, інстабук що це? Розібратися в цьому допоможе комп'ютерна соціальна мережа Інстаграм, де онлайн-користувачі викладають тисячі і десятки тисяч особистих фото. Кількість фотографій з часом накопичується, тому існує реальна можливість скомпонувати найкращі пам'ятні знімки в фотокнигу. Будь-який користувач інтернету за бажанням може замовити компановку і дизайн фото в сподобався форматі фотокниги, де на її сторінках вишикуються знімки у вигляді колажу з 5, 6, 8 штук з білими широкими полями по краях фотокниги. Так ось - ця фотокнига і являє собою Інстабук, тобто фотоальбом в стилі Інстаграм.

Навіщо потрібен інстабук?

У Інстаграме у тебе є аккаунт з яскравими і вражаючими улюбленими знімками. Перенести ці фотографії з мережі на фотопапір - це найправильніше рішення, адже фото не завжди може зберегтися, комп'ютер може зависнути, в принципі його можуть вкрасти, є і такі неприємні моменти, і всі дані, в тому числі і фотографії, можуть бути втрачені назавжди . Інстабук збереже самі хвилюючі і вражаючі моменти Вашого життя на багато років. Він дістанеться на пам'ять Вашим онукам і правнукам.

Найприйнятніші формати інстабука невеликі. Підходять розміри 15x15, 20x20, 25x25. Звернувшись за консультацією в онлайн-фотолабораторію '' Pixel '' Київ, онлайн-замовник завжди зможе вибрати найоптимальніший варіант розміру майбутньої фотокниги.

Інстабук є частим подарунком для друзів і знайомих. Особливо цієї оригінальною ідеєю '' заражена '' молодь. Погодьтеся, фотоальбом Інстабук, тим більше з несподіваних і комічних фотомоменти, стане чудовим сюрпризом, який захочеться перегортати постійно. А для закоханих - це взагалі втілення почуттів і емоцій. Приголомшливо, що такі маленькі фотоальбоми можна носити навіть в кишені.

Замовити Інстабук в онлан фотолабораторії '' Pixel '' в твердому або м'якій палітурці, на кращій фотопапері, з різною кількістю сторінок, відмінному дизайні простіше-простого. У нас можна самостійно розподілити фото в майбутньої мінікніжечке. Що для цього потрібно зробити онлайн-користувачеві?

  • оформити заявку на сайті на виготовлення Інстабук;
  • повідомити своє Інстаімя і виділити фото з Інстаграм для вивантаження з аккаунта;
  • розподілити знімки, написати інструкцію, як розмістити фото;
  • довіритися нашому фото-дизайнеру для сортування
Вгору Вниз
0%