fbpx
Виберіть мову
Потрібна наша допомога?
 • Написати тобі?
 • Передзвонити тобі?
 • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Острозького 40

Що таке інстабук?

Що таке інстабук?

Багато хто задає питання, інстабук що це? Розібратися в цьому допоможе комп'ютерна соціальна мережа Інстаграм, де онлайн-користувачі викладають тисячі і десятки тисяч особистих фото. Кількість фотографій з часом накопичується, тому існує реальна можливість скомпонувати найкращі пам'ятні знімки в фотокнигу. Будь-який користувач інтернету за бажанням може замовити компановку і дизайн фото в сподобався форматі фотокниги, де на її сторінках вишикуються знімки у вигляді колажу з 5, 6, 8 штук з білими широкими полями по краях фотокниги. Так ось - ця фотокнига і являє собою Інстабук, тобто фотоальбом в стилі Інстаграм.

Навіщо потрібен інстабук?

У Інстаграме у тебе є аккаунт з яскравими і вражаючими улюбленими знімками. Перенести ці фотографії з мережі на фотопапір - це найправильніше рішення, адже фото не завжди може зберегтися, комп'ютер може зависнути, в принципі його можуть вкрасти, є і такі неприємні моменти, і всі дані, в тому числі і фотографії, можуть бути втрачені назавжди . Інстабук збереже самі хвилюючі і вражаючі моменти Вашого життя на багато років. Він дістанеться на пам'ять Вашим онукам і правнукам.

Найприйнятніші формати інстабука невеликі. Підходять розміри 15x15, 20x20, 25x25. Звернувшись за консультацією в онлайн-фотолабораторію '' Pixel '' Київ, онлайн-замовник завжди зможе вибрати найоптимальніший варіант розміру майбутньої фотокниги.

Інстабук є частим подарунком для друзів і знайомих. Особливо цієї оригінальною ідеєю '' заражена '' молодь. Погодьтеся, фотоальбом Інстабук, тим більше з несподіваних і комічних фотомоменти, стане чудовим сюрпризом, який захочеться перегортати постійно. А для закоханих - це взагалі втілення почуттів і емоцій. Приголомшливо, що такі маленькі фотоальбоми можна носити навіть в кишені.

Замовити Інстабук в онлан фотолабораторії '' Pixel '' в твердому або м'якій палітурці, на кращій фотопапері, з різною кількістю сторінок, відмінному дизайні простіше-простого. У нас можна самостійно розподілити фото в майбутньої мінікніжечке. Що для цього потрібно зробити онлайн-користувачеві?

  • оформити заявку на сайті на виготовлення Інстабук;
  • повідомити своє Інстаімя і виділити фото з Інстаграм для вивантаження з аккаунта;
  • розподілити знімки, написати інструкцію, як розмістити фото;
  • довіритися нашому фото-дизайнеру для сортування
Наверх Вниз
0%