fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Що таке весільна фотокнига?

Що таке весільна фотокнига?

Сортування і розміщення весільних фотографій в фотокнизі - це найкращий і 100% спосіб гарантії довговічного збереження найяскравіших спогадів і дорогих серцю моментів. Багато хто задається питаннями: Навіщо потрібна весільна фотокнига? Чим вона відрізняється від фотоальбому?

Фотоальбом традиційно буває двох видів - або це аксесуар з кишеньками, в які можна вкласти фотографії, або звичайний альбом з щільними картонними сторінками, на які можна просто наклеїти фотографії. Фотоальбоми були досить популярні у свій час, але, як відомо, після появи цифрових фото фотоіндустрія успішно розпочала виробництво сучасних форматів альбомів званих фотокниг.

Переваг у фотокниги набагато більше. Фотографії друкуються професійним типографським способом прямо на щільні сторінки, тому наклейка знімків застарілим методом є просто справою не актуальним і не авторитетним.

Весільна фотокнига що це? Весілля - це не тільки схвильовані наречений і наречена, урочиста церемонія одруження, краса, радість, веселощі, привітання рідних і близьких людей, а й заздалегідь продумане захід, на якому відому роль відіграє фотограф. Від нього залежить результат фотозйомки, тобто передача атмосфери урочистості, текстури фотографованих об'єктів і досягнення необхідного ефекту. Завдяки професіоналізму фотографа створюються весільні знімки, які оформити оригінальним чином просто необхідно в фотокнизі.

Весільна фотокнига таїть в собі унікальні можливості створення об'єднаної хронології подій самого значущої події в житті молодят з постановочними моментами, ексклюзивними комбінаціями рухів або несподіваними експромтами в залежності від художнього таланту фотографа.

Приголомшливо буде виглядати весільна фотокнига форматом 30X40 см на 30 розворотів, які можна розгорнути на 180 градусів з обкладинкою з твердого картону. У такій фотокнизі легко створити єдину фотографію-панораму на весь розворот. Якість фотопаперу весільної книги буває з додатковим і без додаткового картону посилення, що істотно впливає на формування цінової політики.

Що таке верстка фотокниги?

Комп'ютерна верстка фотокниг, в тому числі і весільних, представляє процедуру послідовної компановки і дизайну макета сторінок книги за допомогою відібраних фотографій. Коли макет готовий, концепція та головні дизайнерські ідеї втілені і погоджені із замовником, фахівець верстальник за допомогою спеціальної програми і цифрових технологій здійснює монтаж фотознімків в певному форматі фотокниги на основі комп'ютерного коду. Тут досвід верстальника впливає на створення чіткої структури та дизайну весільної книги готової до друку.

Компанія '' Pixel '' надає повний спектр послуг зі створення оригінальних і якісних весільних фотокниг, в тому числі, пропонує послуги професійного верстальника за складеним макету або запропонованого замовником ескізу. Весь колектив компанії має великий досвід, високу кваліфікацію і на ділі покаже ефективність своєї роботи.

Вгору Вниз
0%