fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Скільки коштує весільна фотокнига?

Скільки коштує весільна фотокнига? Скільки коштує замовити фотокнигу?

Київська інтернет-фотостудія '' Pixel '' пропонує професійну колективну роботу злагодженої команди, найсучаснішу друкарську комп'ютерну техніку, найширший вибір високоякісних матеріалів для цифрового друку ексклюзивних весільних фотокниг за цілком прийнятними цінами на будь-який бюджет замовника від економ-варіанту фотокниги до фотокниги преміум-класу з обкладинкою з натуральної шкіри.

Весільна фотокнига може бути виготовлена ​​в поліграфічному (базовому) або фотохімічному (класичному) виконанні.

Економ і Стандарт-варіанти весільних фотокниг.

Базова поліграфія в економ і стандартному варіантах відрізняється якістю сторінок з крейдованого паперу 200г / м2, що складається з паперової основи покритої з одного або з обох сторін крейдяним шаром, який надає фотопапері дуже гладку і белейшую поверхню. А так же з в двох варіантів фактур обкладинки - м'якому чи в твердій палітурці з індивідуальним зображенням. Відібрані фотографії обов'язково обробляються для якісного друку.

Базова кількість сторінок 10, за окрему плату можна замовити більшу кількість і додатковий дизайн розворотів. Вартість десяти стандартних розворотів, вартість одиничного розвороту і додаткового дизайну до нього вказана на сайті компанії '' Pixel '' в прайс-листі на окремій онлайн-сторінці.

Дизайн майбутньої весільної фотокниги підбирається індивідуально, де обговорюється з замовником, формат, кількість сторінок, форзац, обкладинка, звідси формується відповідна ціна. Особливо вартість Економ і Стандарт-варіантів відрізняється фактурою обкладинки, здійсненням ламінації обкладинки і сторінок, ущільненням розворотів картоном або пластиком, відсутністю або наявністю корінців і вставок, а також іншими додатковими опціями. Тобто клієнт повинен розуміти, що весільна Економ-фотокнига - це спрощена версія Стандартного фотоаксесуарів, але це не означає, що вона буде виглядати гірше. Як Економ варіант, так і Стандарт варіант створюється як індивідуальний шедевр відмінного кольору і якості.

Скільки коштує виготовлення весільної фотокниги Преміум?

Серія весільних фотокниг Преміум - це брендові видання з можливістю створення власного стилю в найкращому виконанні, форматі з приголомшливими розворотами. Тут замовнику пропонуються персональні обкладинки з твердого картону, якісного шкірозамінника або натуральної шкіри, що робить фотокнигу схожою на унікальний і найнадійніший художній альбом. Кожна сторінка не йде в корінець і дозволяє зробити розворот на 180 градусів. Чи не помітна і акуратна біговка на розвороті, що дозволяє фотознімками на ламатися при згині, а чітко складатися. Щільність і гнучкість сторінок фотокниги Преміум надає посилена прошарок з картону. Сторінки становить фотопапір від кращих європейських виробників на якій фото просто світяться зсередини і мають приголомшливий колір і яскравість. Якщо хочете зробити для себе або своїх друзів розкішний подарунок, то замовте саме весільну фотокнигу Преміум, але і ціна на неї буде досить відчутна для бюджету.

Замовити будь-який варіант весільної фотокниги можна на сайті '' Pixel '' за вказаною на головній сторінці телефону. Наша команда - професіонали своєї справи і готова задовольнити побажання наших замовників, як за якістю, так і по ціновій політиці.

Вгору Вниз
0%