fbpx
Виберіть мову
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Острозького 40

Скільки коштує весільна фотокнига?

Скільки коштує весільна фотокнига? Скільки коштує замовити фотокнигу?

Київська інтернет-фотостудія '' Pixel '' пропонує професійну колективну роботу злагодженої команди, найсучаснішу друкарську комп'ютерну техніку, найширший вибір високоякісних матеріалів для цифрового друку ексклюзивних весільних фотокниг за цілком прийнятними цінами на будь-який бюджет замовника від економ-варіанту фотокниги до фотокниги преміум-класу з обкладинкою з натуральної шкіри.

Весільна фотокнига може бути виготовлена ​​в поліграфічному (базовому) або фотохімічному (класичному) виконанні.

Економ і Стандарт-варіанти весільних фотокниг.

Базова поліграфія в економ і стандартному варіантах відрізняється якістю сторінок з крейдованого паперу 200г / м2, що складається з паперової основи покритої з одного або з обох сторін крейдяним шаром, який надає фотопапері дуже гладку і белейшую поверхню. А так же з в двох варіантів фактур обкладинки - м'якому чи в твердій палітурці з індивідуальним зображенням. Відібрані фотографії обов'язково обробляються для якісного друку.

Базова кількість сторінок 10, за окрему плату можна замовити більшу кількість і додатковий дизайн розворотів. Вартість десяти стандартних розворотів, вартість одиничного розвороту і додаткового дизайну до нього вказана на сайті компанії '' Pixel '' в прайс-листі на окремій онлайн-сторінці.

Дизайн майбутньої весільної фотокниги підбирається індивідуально, де обговорюється з замовником, формат, кількість сторінок, форзац, обкладинка, звідси формується відповідна ціна. Особливо вартість Економ і Стандарт-варіантів відрізняється фактурою обкладинки, здійсненням ламінації обкладинки і сторінок, ущільненням розворотів картоном або пластиком, відсутністю або наявністю корінців і вставок, а також іншими додатковими опціями. Тобто клієнт повинен розуміти, що весільна Економ-фотокнига - це спрощена версія Стандартного фотоаксесуарів, але це не означає, що вона буде виглядати гірше. Як Економ варіант, так і Стандарт варіант створюється як індивідуальний шедевр відмінного кольору і якості.

Скільки коштує виготовлення весільної фотокниги Преміум?

Серія весільних фотокниг Преміум - це брендові видання з можливістю створення власного стилю в найкращому виконанні, форматі з приголомшливими розворотами. Тут замовнику пропонуються персональні обкладинки з твердого картону, якісного шкірозамінника або натуральної шкіри, що робить фотокнигу схожою на унікальний і найнадійніший художній альбом. Кожна сторінка не йде в корінець і дозволяє зробити розворот на 180 градусів. Чи не помітна і акуратна біговка на розвороті, що дозволяє фотознімками на ламатися при згині, а чітко складатися. Щільність і гнучкість сторінок фотокниги Преміум надає посилена прошарок з картону. Сторінки становить фотопапір від кращих європейських виробників на якій фото просто світяться зсередини і мають приголомшливий колір і яскравість. Якщо хочете зробити для себе або своїх друзів розкішний подарунок, то замовте саме весільну фотокнигу Преміум, але і ціна на неї буде досить відчутна для бюджету.

Замовити будь-який варіант весільної фотокниги можна на сайті '' Pixel '' за вказаною на головній сторінці телефону. Наша команда - професіонали своєї справи і готова задовольнити побажання наших замовників, як за якістю, так і по ціновій політиці.

Наверх Вниз
0%