fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Угода користувача

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ПОРЯДОК ДІЇ

1.1. Дана Угода Користувача (далі - Угода) являє собою оферту умов та положень по користуванню веб-сайтом pixel.kiev.ua (далі - Сайт), в особі Адміністрації Сайту та фізичними чи юридичними особами (далі - Користувач).

1.2. Користувач, при використанні можливостей та функцій Сайту зобов'язаний виконувати дану Угоду та Політику конфіденційності. Якщо Користувач не згоден з ними, то він повинен покинути Сайт та утриматися від будь-яких дій на Сайті.

1.3. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем. Перегляд сторінок, реєстрація, оформлення замовлень, будь-які інші дії Користувача означають його приєднання до даної Угоди та Політики конфіденційності. Положення та умови, викладені в цій Угоді, поширюються на всіх Користувачів, незалежно від наявності чи відсутності облікового запису.

1.4. Адміністрація Сайту залишає за собою право на внесення змін та доповнень до даної Угоди без попереднього повідомлення Користувачів. Зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

1.5. Отримання, обробка та використання персональних даних Користувача здійснюється на підставі Політики конфіденційності.

2. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

2.1. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виключні майнові авторські права на Сайт належать Адміністрації Сайту. Весь вміст Сайту, включно з елементами дизайну, текстовими, графічними елементами, програмним забезпеченням, фото-, відеоматеріалами тощо, захищені законодавством України про авторське право, торгову марку та іншими законами, що захищають інтелектуальну власність.

2.2. Використання Сайту Користувачами можливо лише в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

2.3. Адміністрація Сайту надає дозвіл Користувачу переглядати і завантажувати інформацію з Сайту виключно для особистого некомерційного використання.

2.4. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією Сайту.

2.5. Будь-яке використання інформації Сайту на інших сайтах або в соціальних мережах забороняється.

2.6. Адміністрація може змінювати оформлення Сайту, його структуру, набір сервісів, правила його роботи, доповнювати скрипти/плагіни, видаляти, додавати товари і послуги, що надаються, змінювати їх опис і вартість в будь-який час без попереднього повідомлення Користувачів.

2.7. Користувач не зобов’язаний для повноцінного використання всіх можливостей Сайту проходити процедуру реєстрації, але під час оформлення замовлення він зобов'язаний вказувати достовірні особисті дані.

2.8. Для доступу до особистого кабінету, в якому зберігаються дані про замовлення, Користувач проходить процедуру реєстрації за допомогою мобільного номеру телефону, верифікація якого здійснюється за допомогою текстового повідомлення (sms), також Користувач може зареєструватися шляхом введення реєстраційних даних з аккаунтів Facebook та Google. 

2.9. При виникненні питань, проблем у використанні Сайту, Користувач може зв'язатися з технічною підтримкою, використовуючи контактну інформацію, зазначену на Сайті, в робочі дні з 9.00 по 18.00. Технічна підтримка надається безкоштовно.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

3.1. Сайт надає можливість Користувачам отримати поліграфічні послуги з друку фотокниг, картин та фотографій.  Перед замовленням друкованої продукції, Користувачу наполегливо рекомендується ознайомитися з матеріалами в розділі «Оплата і доставка», а також проаналізувати інформацію на сторінках товарів та послуг, де описано, що саме включає в себе надання послуг та технічна інформація про друк товарів.

3.2. Щоб оформити замовлення, Користувач повинен заповнити електронну форму, перейти на яку можна зі сторінки окремого товару.

3.3. Оформляючи замовлення на фотокниги, Користувач має право скористатися розміщеними Адміністрацією на Сайті макетами дизайнів в графічному онлайн-редакторі, в яких він розміщає у спеціально відведених місцях макету завантажені фотографії з власного електронного пристрою (комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон) чи соціальної мережі Facebook чи Instagram. Оформити замовлення Користувач може тільки після заповнення всього макету власними фотографіями. Мінімальна кількість розворотів фотокниги – 10, максимальна – 40. Обкладинка не включена в кількість розворотів. Користувач не може редагувати макет, що розміщений Адміністрацією. Після підтвердження замовлення Користувач не може внести зміни в фотокнигу, вона подається на друк автоматично.

3.4. Замовлення на друк фотографій та картин відбувається шляхом завантаження Користувачем будь-якої кількості власних фотографій з власного електронного пристрою (комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон) чи соціальної мережі Facebook чи Instagram та вибору відповідних параметрів для друку: формат, тип паперу, кількість екземплярів тощо.

3.5. Повну відповідальність за зміст графічної складової друкованої продукції несе Користувач, який надав цю інформацію при замовленні.

3.6. Оплата товару здійснюється за допомогою електронних платіжних систем, готівкою при отриманні товару, або по сформованому системою рахунку у відділенні банку. Способи оплати передбачені розділом Сайту «Оплата і доставка».

3.7. Фактичний строк доставки залежить від вибраного способу доставки та населеного пункту отримувача. Способи доставки передбачені розділом Сайту «Оплата і доставка».

3.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за псування товару або затримку доставки, що відбулися з вини служб доставки.

3.9. Неможливість передачі замовлення отримувачу з його вини (неявка в пункт видачі, недотримання термінів одержання) буде розцінюватися як відмова від товару. В такому випадку товар повертається назад, а замовлення вважається анульованим.

3.10. Обмін або повернення товару належної якості, що не підійшла за дизайном, розміром, матеріалом та іншими параметрами, затвердженим раніше, не проводиться відповідно до Постанови КМУ № 172 від 19 березня 1994 р.«Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».

3.11. Користувач погоджується з тим, що колір готової продукції може незначним чином відрізнятися від кольорів, що відображаються на моніторі, в зв'язку з принциповими розбіжностями відтворення кольорів в колірних моделях RGB (монітор) і CMYK (друк). Товар, що має зазначені розбіжності, є товаром належної якості.

3.12. У разі виявлення неналежної якості товару, Користувач має право звернутися до Адміністрації Сайту через форму зворотного зв'язку або за телефонами чи електронною адресою, вказаними в розділі «Контакти». Питання про повернення сплачених коштів, заміну товару на аналогічний або компенсацію у вигляді знижки розглядаються Адміністрацією Сайту в індивідуальному порядку тільки після надання фото товару неналежної якості або повернення товару.

3.13. Будь-який Користувач, що оплатив замовлення, може опублікувати відгук - повідомлення, яке містить його особисту думку про якість пропонованих Сайтом товарів або послуг, а також свої рекомендації по використанню цього ресурсу або попередження. Відгук подається через спеціальний інтерфейс.

3.14. Сайт залишає за собою право змінювати, відхиляти чи видаляти відгуки на власний розсуд. Пропозиції залишити відгук розсилаються тільки з метою проведення опитування і не містять будь-яких подальших комерційних пропозицій, запрошень чи заохочень.

3.15. Адміністрація зобов’язується не використовувати власні завантажені для оформлення замовлення фотографії Користувача в своїх цілях та не розповсюджувати їх без згоди Користувача.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

4.1. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за неналежне виконання зобов'язань перед Користувачами, якщо воно обумовлене обставинами непереборної сили (форс-мажор).

4.2. У разі недбалого ставлення Користувача до захисту даних авторизації і здійснене внаслідок цього незаконне втручання в особистий кабінет, Користувач сам відповідає за можливі збитки.

4.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах Сайту, за порушення його роботи, за втрату інформації, заподіяння моральної, матеріальної або будь-якої іншої шкоди, що виникла внаслідок використання Сайту.

4.4. Адміністрація Сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх особистих даних при замовленні Користувача.

4.6. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з умовами та положеннями Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, Користувач може звернутися до Адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація Сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання по наданню своїх послуг будь-якому Користувачу, який навмисне порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

4.7. В цілях вищевикладеного Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно висновку Адміністрація Сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди. 

5. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ ТА ЗАКОНОДАВСТВО

5.1. Всі спори між Адміністрацією Сайту та Користувачем вирішуються в досудовому порядку. У випадку якщо таким чином вирішення спору неможливе, то спір передається на розгляд суду.

5.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Вгору Вниз
0%