fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Як називається друк на полотні?

Як називається друк на полотні?

Інтернет фотолабораторія '' Pixel '' Київ оперативно здійснює, так звану, інтер'єрну широкоформатний друк на полотні улюблених фотографій, модульних картин, репродукцій художніх картин, що сподобалися оригінальних зображень, або власних імпровізованих ескізів.

Сьогодні сучасні технології дозволяють скопіювати будь-який малюнок на полотно. Для цього необхідна спеціальна комп'ютерна програма, зображення, щільна холстовий тканину, струменевий принтер з високою роздільною здатністю. Якісне обладнання, кращі матеріали і барвники має в наявності фотолабораторія '' Pixel '' Київ

Купити полотно не проблема, але тут необхідно звернути увагу на варіант якісної текстури. Текстура спеціально розробляється виробниками для друку на струменевих принтерах. Художній відбиток можна зробити і на лазерному принтері, але тут в процесі використовуються не чорнило, а тонери. Низький дозвіл лазерних принтерів дозволяє використовувати всього чотири види тонера, що впливає на якість друку, тому варіант струменевого друку актуальніше.

Як зробити друк на полотні?

Отже, струменевий принтер, як робиться друк на полотні? Технологія струменевого друку дозволяє друкувати зображення способом впорскування цівки чорнила на полотно. Чорнильна цівка виштовхується через сопло друкуючої головки за допомогою спеціальних насосів, мікроскопічного розміру. За секунду виштовхується мільйон чорнильних крапель, і відбиток виходить абсолютно ідентичним і дуже якісним по рівномірному розподілу кольору і півтонів з вихідною картинкою. Необхідно відзначити, що сучасні струменеві принтери використовують 12 кольорів і передають до 16 мільйонів колірних відтінків.

Історія виникнення струминного друку почалася з першого принтера, який був здатний відтворювати кольори для друкованих видань. З того часу новий напрямок вдосконалювалося і сучасні відбитки на полотні, тканини, фотопапері викликають захоплення якістю друку, яскравістю і стійкістю фарб, повторюючи кожну деталь художнього твору в досконалу копію.

Онлайн-фотостудія '' Pixel '' Київ використовує тільки високоякісні полотна для широкоформатного друку. Їх текстура ідентична натуральним полотнам, охоплює широкий колірний спектр, мають достатню щільність і м'якість, що дозволяє успішно здійснювати стандартну або галерейную натяжку на підрамник.

Послуга друку на полотні в інтернет студії '' Pixel '' виробляється достатньо швидко і ми гарантуємо високу якість виконаної роботи. Термінове замовлення холстовий друку і натяжка його на підрамник можлива при доплаті за терміновість, яка обговорюється з фотомайстром попередньо.

Вгору Вниз
0%