fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Як зробити фото для друку?

Як зробити фото для друку?

Для того щоб здійснити друк фотографій в фотолабораторії, знімки необхідно попередньо підготувати. В першу чергу ретушувати. Підготовка знімків включає в себе портретну ретуш, корекцію фотографій, і ще за бажанням клієнта, художню ретуш фото. Що ж в принципі вдає із себе ретушування?

Ретушування знімків.

Шкіра будь-якої людини не ідеальна, але кожен з нас мріє про гламурне зовнішності, особливо дівчата та жінки. Комп'ютерна обробка в плані корекції зовнішності унікальна. З її допомогою можна прибрати різні дефекти шкіри - акне, синці під очима, шрами, веснянки, зморшки та інше. Найцікавішим моментом є невелика корекція зовнішності - припухлість губ, виразність очей, '' американську посмішку '' з сліпуче-білими зубами, густоту волосся або легке зміна зачіски і так далі. Більш того, ретушування дозволяє зробити фігуру худіше або повніше, змінити форму очей, носа, губ, довжину шиї, прибрати друге підборіддя і явні недоліки.

Ретушування обов'язково включає колірну корекцію фотографій. Кваліфікований фахівець-оператор вирівнює світлі і темні місця знімків, займається колірним спектром і відтінками, різкістю і контрастністю зображень, балансує білий колір.

Художню ретуш фотографій оператор робить на замовлення. Тут так само цілий список фотопріемов, і ефект старіння, і тонування, і чорно-білі фотографії і різні колірні ефекти.

Кадрування фотографій.

Друга черга за кадруванням, тобто правильної обрізанням. У фотографічному апараті фото співвідносні розмірами 3x4 см, тому замовляючи розмір фотографії 10x15 см, співвідношення дорівнюватиме 2x3см. Самостійне кадрування не завжди вдале.

У професійній фотолабораторії, наприклад такий як '' Pixel '' Київ це робить спеціальний оператор на автоматі. Він кваліфіковано розбирається в різному співвідношенні сторін фото і ясно бачить де, зайві ділянки знімка. Замовник може не турбується про те, що, наприклад, порожнє поле фотографії залишиться, а ноги або руки будуть обрізані на знімку, що буває при самостійному кадрування.

Збереження оброблених знімків.

Щоб упорядкувати оброблені знімки Персоналізація, оператор створює індивідуальну папку, назвавши її, наприклад, прізвищем клієнта і зберігає, а в потрібний момент відправляє на друк.

Інтернет-фотостудія '' Pixel '' Київ робить фото для друку якісно, ​​оперативно і головне, недорого. Телефони компанії замовник може знайти на головній сторінці нашого сайту.

Вгору Вниз
0%