fbpx
Виберіть мову
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Острозького 40

Як зробити фото для друку?

Як зробити фото для друку?

Для того щоб здійснити друк фотографій в фотолабораторії, знімки необхідно попередньо підготувати. В першу чергу ретушувати. Підготовка знімків включає в себе портретну ретуш, корекцію фотографій, і ще за бажанням клієнта, художню ретуш фото. Що ж в принципі вдає із себе ретушування?

Ретушування знімків.

Шкіра будь-якої людини не ідеальна, але кожен з нас мріє про гламурне зовнішності, особливо дівчата та жінки. Комп'ютерна обробка в плані корекції зовнішності унікальна. З її допомогою можна прибрати різні дефекти шкіри - акне, синці під очима, шрами, веснянки, зморшки та інше. Найцікавішим моментом є невелика корекція зовнішності - припухлість губ, виразність очей, '' американську посмішку '' з сліпуче-білими зубами, густоту волосся або легке зміна зачіски і так далі. Більш того, ретушування дозволяє зробити фігуру худіше або повніше, змінити форму очей, носа, губ, довжину шиї, прибрати друге підборіддя і явні недоліки.

Ретушування обов'язково включає колірну корекцію фотографій. Кваліфікований фахівець-оператор вирівнює світлі і темні місця знімків, займається колірним спектром і відтінками, різкістю і контрастністю зображень, балансує білий колір.

Художню ретуш фотографій оператор робить на замовлення. Тут так само цілий список фотопріемов, і ефект старіння, і тонування, і чорно-білі фотографії і різні колірні ефекти.

Кадрування фотографій.

Друга черга за кадруванням, тобто правильної обрізанням. У фотографічному апараті фото співвідносні розмірами 3x4 см, тому замовляючи розмір фотографії 10x15 см, співвідношення дорівнюватиме 2x3см. Самостійне кадрування не завжди вдале.

У професійній фотолабораторії, наприклад такий як '' Pixel '' Київ це робить спеціальний оператор на автоматі. Він кваліфіковано розбирається в різному співвідношенні сторін фото і ясно бачить де, зайві ділянки знімка. Замовник може не турбується про те, що, наприклад, порожнє поле фотографії залишиться, а ноги або руки будуть обрізані на знімку, що буває при самостійному кадрування.

Збереження оброблених знімків.

Щоб упорядкувати оброблені знімки Персоналізація, оператор створює індивідуальну папку, назвавши її, наприклад, прізвищем клієнта і зберігає, а в потрібний момент відправляє на друк.

Інтернет-фотостудія '' Pixel '' Київ робить фото для друку якісно, ​​оперативно і головне, недорого. Телефони компанії замовник може знайти на головній сторінці нашого сайту.

Наверх Вниз
0%