fbpx
Виберіть мову
Потрібна наша допомога?
 • Написати тобі?
 • Передзвонити тобі?
 • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Острозького 40

Яке полотно вибрати для друку?

Яке полотно вибрати для друку?

Натуральний або синтетичний полотно є відмінним матеріалом для широкоформатного друку. Натуральне полотно представляє конопляну або льняну тканину грубою вичинки. З розвитком технологій з'явилося поняття синтетичний полотно, так як полотно виткане з поліефірних синтетичних волокон.

Як натуральні полотна, так і синтетичні володіють міцною надійною текстурою, стійкі до різних зовнішніх факторів, довговічні, тому прекрасно підходять для всіх чотирьох способів цифрового друку. До цих методів належать латексна, сольвентний, ультрафіолетова і термонрансферная струменевий друк.

Який полотно краще для друку.

Натуральне полотно.

Натуральне полотно відрізняється верхнім шаром покриття. Покриття представляє білий вініл високої пластичності. Результатом є мінімальне витрачання сольвентних, екосольвентний або UV-отверждаємих чорнила і отримання природних фотографічних відбитків дуже високої якості. Завдяки властивостям полотна, полотно легко натягнути на підрамник, воно виключає деформацію і є пожежостійкість.

Синтетичний полотно.

Синтетичний полотно має свої переваги перед натуральним. Він піддається відмінному фарбування, відрізняється яскравістю і насиченістю барв, стійкістю до вологи і температурних перепадів, і доступний за ціною. Синтетика гарантує абсолютно рівну поверхню при друку, тому зображення виходить ідеально точним.

Вибір полотна лежить тільки за онлайн-покупцем. Інтернет компанія '' Pixel '' Київ пропонує на продаж широкоформатний цифровий друк репродукцій картин, ескізів, фотографій тільки на натуральних і синтетичних полотнах найкращої якості і прийнятної вартості.

Друк на полотні, який тип паперу?

Крім полотен використовують в широкоформатного друку та інші матеріали. До затребуваним відносяться:

  1. багатошаровий папір на фото основі;
  2. синтетична поліестерова папір, як для односторонньої, так і для двостороннього друку;
  3. двошарові фотошпалери на паперовій основі з вініловим водонепроникним покриттям;
  4. лита банерна тканина, як для внутрішнього, та й для зовнішнього застосування з відмінними експлуатаційними характеристиками;
  5. перфорована ПВХ плівка на клейовому шарі. Використовується для зовнішньої і для внутрішньої реклами або графіки;
  6. плити легкого пластика спіненої основи і матової фактури, які не бояться поганих погодних умов і використовуються як зовні приміщень, так і всередині;
  7. деревно-волокнисті плити з целюлозних волокон і спеціалізованих добавок.

Будь-який з вищевказаних матеріалів застосовується для високоякісного друку широкого формату і повсякденно використовується в різних сферах фотоіндустрії.

Наверх Вниз
0%