fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Який формат для друку краще?

Який формат для друку краще?

Майстри фотостудії '' Pixel '' Київ прекрасно знають, що якісне зображення повноцінно залежить від формату, в якому збережений файл, вдале його редагування і зможуть підказати який формат краще для друку фотографій.

Прогрес у виробництві новітніх онлайн технологій і високоякісної комп'ютерної техніки вплинув на появу сучасних форматів для записування кадрів в файлах. Сьогодні найпоширенішими є графічні формати JPEG, RAW і TIFF. Існують і інші, наприклад GIF, PNG, але поговоримо про перші три. Кожен графічний формат вартий уваги і має відмінні характеристики.

JPEG - формат

Стандартним варіантом збереження статичних кадрів в цифрових фотографічних камерах є JPEG-формат. Цифрова камера записує файли, у форматі JPEG, і вони виходять стислими, тобто картинка перед записуванням зменшується. Мінімальна стиснення залежить від якості встановлених налаштувань.

Корекція кольору і інші засоби обробки зображення піддаються чітким налаштувань камери, встановленим перед зйомкою. У форматі JPEG при неправильних налаштуваннях файл зображення можна обробити в будь-якому графічному редакторі, прибравши помилкові наслідки неписьменних налаштувань.

Мінусом є те, що при будь-якому впливі на картинку, записаної з 8-бітної розрядністю на колірний канал, файл піддається часткової втрати інформації інформації, а від цього страждає якість - зменшується кількість півтонів, страждає яскравість, насиченість, контрастність та інше. Перевагою формату JPEG є обсяг одержуваних файлів. Він найбільш економічний. Великий обсяг пам'яті при мінімальному якості і стисненні зображення відіграє основну роль, так як багато хто знаходить доцільністю зберігати файли у форматі JPEG, тим більше що зробити роздруківку файлу з флеш-карти дозволяється на будь-якому фото-принтері з автономної печаткою.

TIFF - формат.

Якщо Ви займаєтеся комерційною роздруківкою, то формат TIFF для даного процесу підходить найкраще. Найглобальнішим відмінністю форматів TIFF від JPEG - це порівняно великий розмір файлів першого. Залишається запис корисної інформації хоч із стисненням, хоч без. Обсяг збережених кадрів в форматі TIFF дуже великий. Четирехмегапіксельние кадри займають близько дванадцяти мегабайт, а восьмимегапіксельним майже двадцять чотири. Якщо роздруківку файлу JPEG-формату можна здійснити з флеш-карти на фотознімках, то з TIFF-формату вивести картинку можна тільки скориставшись комп'ютером. Даний формат відрізняється універсальністю, так як оригінали кадрів в подальшому підлягають редагуванню.

RAW - формат.

Отже, формат RAW це щось середнє між форматами JPEG і TIFF, але переваг у нього набагато більше, ніж в двох інших. Файли RAW зберігаються без втрат, мають відносно більший обсяг, якщо порівнювати з файлами JPEG та значно менший з файлами TIFF. RAW-файли зберігаються з мінімальним стисненням і якість від цього не страждає. Головними перевагами формату RAW є істотний список послес'емочной обробки, що при нестандартних умовах зйомки дозволяє отримати досить якісні фотографії і можливість збереження кадрів в даному форматі. Налаштування за замовчуванням - це ще один плюс, що дозволяє не налаштовувати кожен кадр вручну. Обсяг одержуваних кадрів так само економічний як і JPEG плюс максимальне збереження всіх зроблених зображень.

Який формат для друку фотографій краще, може знати і порадити професіонал, але однозначно вибирає формат замовник.

Вгору Вниз
0%