fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Який формат фото краще для друку?

Який формат фото краще для друку?

Іноді збираючись замовити весільну або звичайну фотокнигу, онлайн-користувач стикається з проблемою, якої розмір аксесуара вибрати для своєї фотоісторії, щоб формат не опинився завеликим або замалим. Професійні фахівці компанії '' Pixel '' Київ готові просвітити читача про прийнятих розмірах фотокниг, які будуть виглядати краще і зручніше.

Отже, який розмір фотокниги краще? Традиційна відповідь - це тематика, що має безпосередній вплив на формат аксесуара, його плюси і мінуси. Наприклад, друк весільної фотокниги, дитячої фотокниги або мінібук відрізняється кількістю знімків, об'ємом роботи і, звичайно ж, розмірами виробленого книжкового фотопродукта. Користувач, звичайно, може не прислухатися до наших порад і оформити замовлення на персональний смак і бачення, але все ж досвід наших майстрів допоможе зорієнтувати клієнта в правильному напрямку.

Формат фотокниги буває традиційним портретним, класичним альбомним або креативним квадратним. Залежно від розміру, фотознімки розміщують в книзі як вертикально, так і горизонтально. Знімків може бути хоч 20, хоч 300 штук.

Традиційна портретна фотокнига в стандартних розмірах буває 15x15см, 20x20см, 25X25см, 20x30см, 30x30см. Розміри 15x15см, 20x20см зазвичай зберігають фотографічні зображення різних значущих, але не урочистих подій з Вашого життя. Наприклад, особиста фотосесія, фото на природі, веселі шкільні або дитячі заходи, зимовий або літній відпочинок, подорожі та інше.

Класична альбомна фотокнига зазвичай виготовляється в форматах 25x25см, 20x30см, 30x30см. Тут в основному проводять досить трудомістку дизайнерську роботу і друкують зображення колективних заходів, таких як випускні вечори, презентації, ювілеї, дні народження, навіть процесії поховання і так далі.

Особливим випадком для форматів 30x30см, 30x40см, 40x40см є весілля. Весільна фотокнига - це зазвичай завжди книга вищого преміального класу. Вона є найкращим подарунком для молодят і для їх родичів. Дані розміри дозволять розмістити унікальні панорамні знімки, нареченого і наречену в повний зріст, незвичайні рухи, відтворені художником-фотореалістом, де майстерність явно превалює над стилем і ідеями.

Онлайн-фотостудія '' Pixel '' Київ завжди орієнтується на побажання замовника. Фахівці нашої компанії виготовлять якісну фотокнигу будь-якої тематики в форматі, обумовленому з клієнтом, орієнтуючись на бюджет і можливості. Принципово, навіть мінібук 15x15см можуть стати скороченим друкованим варіантом найоригінальнішою і значущою фотоідеі.

Вгору Вниз
0%