fbpx
На час карантину приймаємо замовлення в online режимі та доставляємо тільки Новою Поштою
063 416 93 28 Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Замовити друк
Виберіть мову
0634169328 Звонок бесплатный
Замовити друк
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40

Зупини зиму в кадрі

Хочете отримати гарну зимовий фото, але не знаєте як саме? Не біда - ми Вам допоможемо. Дотримуйтесь деякі правила і у Вас все вийде.

Якщо Ви хочете отримати гарну фото, старайтесьне втрачати пильності. Це дуже важливо.

1. Отже, перше, що слід пам'ятати. Знімаючи зимові види спорту або простолюдей в русі, потрібно розуміти, що фокус слід зосередити на тому місці, де буде відбуватися конкретна дія, яке Ви хочете відобразити.

Використовуючи автофокусування, Ви повинні знати, що вона зосереджується в центрі кадру. Відповідно, якщо об'єкт не буде знаходитися в центрі - фокус його не зловить.

Не забувайте і про те, що в деяких фотоапаратах є якісь особенності.Напрімер, у деяких з моделей є затримка між тим як Ви натиснули кнопкузатвора і тим, коли Ви вже зробили кадр. Якщо Ви це не врахуєте, то можетепропустіть приголомшливий кадр.

2. Далі, зробіть швидкість затвора максимальної а діафрагму мінімальної. Для чого це робиться? Для того, щоб значно полегшити Вам роботу. Це допоможе тримати об'єкт у фокусі і дозволить грамотно «зупинити момент» на фото.

3. Якщо не хочете гратися з настройками вручну, тоді використовуйте режим «спорт» у Вашому фотоапараті. Він зробить все настройки за Вас і допоможе зробити відмінний стоп-кадр. Але пам'ятайте, щоб фотографія вийшла гарної якості, знімати варто при хорошому освітленні або денному світлі.

Вгору Вниз
0%