fbpx
0 800 33 52 89Дзвінок безкоштовний
0 800 33 52 89Дзвінок безкоштовний
Виберіть мову
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Більше контактів
Потрібна наша допомога?
  • Написати тобі?
  • Передзвонити тобі?
  • Наші контакти
Введіть ім'я
Введи E-mail
Напишіть повідомлення
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
Введіть ім'я
Введи номер телефону
Дякуємо за звернення!
Ми зв'яжемось з тобою на протязі 20 хвилин
address
Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника 40
Оберіть послугу
Друк картин на полотні
Друк фотокниг
Друк інстабуків

Зупини зиму в кадрі

Хочете отримати гарну зимовий фото, але не знаєте як саме? Не біда - ми Вам допоможемо. Дотримуйтесь деякі правила і у Вас все вийде.

Якщо Ви хочете отримати гарну фото, старайтесьне втрачати пильності. Це дуже важливо.

1. Отже, перше, що слід пам'ятати. Знімаючи зимові види спорту або простолюдей в русі, потрібно розуміти, що фокус слід зосередити на тому місці, де буде відбуватися конкретна дія, яке Ви хочете відобразити.

Використовуючи автофокусування, Ви повинні знати, що вона зосереджується в центрі кадру. Відповідно, якщо об'єкт не буде знаходитися в центрі - фокус його не зловить.

Не забувайте і про те, що в деяких фотоапаратах є якісь особенності.Напрімер, у деяких з моделей є затримка між тим як Ви натиснули кнопкузатвора і тим, коли Ви вже зробили кадр. Якщо Ви це не врахуєте, то можетепропустіть приголомшливий кадр.

2. Далі, зробіть швидкість затвора максимальної а діафрагму мінімальної. Для чого це робиться? Для того, щоб значно полегшити Вам роботу. Це допоможе тримати об'єкт у фокусі і дозволить грамотно «зупинити момент» на фото.

3. Якщо не хочете гратися з настройками вручну, тоді використовуйте режим «спорт» у Вашому фотоапараті. Він зробить все настройки за Вас і допоможе зробити відмінний стоп-кадр. Але пам'ятайте, щоб фотографія вийшла гарної якості, знімати варто при хорошому освітленні або денному світлі.

Наверх Вниз
0%